/

Lula Stamblewska-Augustyńska

1 minuta czytania

Absolutnie genialne, ekonomiczne, ekologiczne i w dodatku śliczne i mięciutkie urządzenie myjąco-sprzątająco-zasysające. I nie nudno-białe jak lodówka, ani nowoczesno-srebrne jak zmywarka, tylko pięknie, stylowo ciapate. Przepraszam, rozetowe. No przyznać się – widział ktoś kiedyś zmywarkę do naczyń we wzorek rozety? Nie? A ja taką mam.

Lula Stamblewska-Augustyńska, model 2012, prawie nówkaLula Stamblewska-Augustyńska, model 2012, prawie nówka

Lula Stamblewska – Augustyńska /żeby nie było, że jakaś chińska podróbka/, model z 2012, prawie nówka, mało śmigana. Pomysłowa, konsekwentna, praktycznie bezawaryjna, a to przy pracach sprzątająco-czyszczących jest dość ważne. Kreatywne stworzonko, dwa razy prosić nie musisz. Od zmywarki – sto razy lepsza. Bo myje wprost na stole, odpada ci załadowywanie naczyń, a potem ich wyciąganie, nalewanie tych wszystkich drogich i mało ekologicznych płynów i proszków. I nie żre prądu jak opętana. Karmę jedynie i to też nie dużo, resztę dobija śmieciami z podłogi. I nabłyszczy doskonale jęzorkiem, a i futrem możesz wypolerować jak trzeba. I jeszcze ci złoty pył zostawi! Bezcenna!

A segregacja śmieci? Błaha sprawa. Odpady biologiczne – rzeczona Lula zjada, plastiki – Lula się bawi, szkło i metal – Lula się bawi, a potem zjada. I po problemie. Jedynie śmieci wielkogabarytowe zostają. Teraz na ten przykład mamy opony samochodowe do wyrzucenia i Najlepszy-z-Mężów martwi się co z tym zrobić. A ja mam pomysł– są jeszcze psy, będą miały gryzaki!

Dodaj komentarz

Poprzednia historia

Bull’s eye

Następna historia

Jak remont, to tylko z kotami!

Najnowsze od Blog

Mruczenie

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego koty mruczą? Mruczenie jest jednym z najbardziej charakterystycznych dźwięków, jakie koty…

Majtki dla kota

Po kilku latach stawiania oporu, stojąc przed decyzją czy dom po prostu opuścić i uciec gdzie…

Sparta – porodowe know how

Sparta – porodowe know how. Pierwsza i najważniejsza sprawa – dobry poród to poród niespodziewany! Oczywiście dla…

Wylot na pełnej piździe

Wylot na pełnej piździe, czyli o technikach korzystania z kuwety i tematach okołokuwetowych. Kuweta, czyli kocia…